Nu tā, īsumā, хватит, močam tālāk.

Prasās atskaiti par 2016. gadu. Bet baigi grūti kaut ko sapucēt. Pērnais gads bija sūds, tas ir beidzies, močam tālāk. Bija labas lietas, jauni rekordi, jauns darbs, blogs… redziet… Bija arī sūdi… Bet nu, nāks jauni sūdi, šitie aizmirsīsies, nav ko ieciklēties.

Redz, es esmu palicis par gadu vecāks un te ir tāda interesanta apjausma, ka līdz ar katru jaunu izrautu sirmo matu, es palieku ne vien plikpauraināks, bet arī bārdaināks, taisnprātīgāks, ciniskāks un… nez… senilāks? 😀

Karoč’ bija plāni, baigie plāni, viss kalendārs iezīmēts ar datumiem, kur cirtīšu jaunus rekordus, nogalināšu apsteigšu pretiniekus, bet dzīve apsēdināja, un pateica, ka tā viss tā nebūs.

Skaidrs viens, plānot nevaig. Piecreiz nomērīt nevajag. Saproti, es sportā tā pa īstam esmu tikai pusotru gadu. Trešo daļu savas “karjeras” esmu pavadījis čīkstot un žēlojot sevi. Kāda jēga plānot, ja pie pirmās izdevības met plinti ezerā un ar lepnu “esmu traumēts” zīmogu rij čipšus piecdesmito reizi pārskatot vikingu serijālu. Kā tāds pseidogodalgots pseidosporta pseidomeistars.

Tikai tagad sāk pielekt (pat ne dalekt, bet pielekt) ko treneri grib man teikt – vnk dari un rezultāts būs. Bet dari. Varbūt nākamgad. varbūt pēc se6iem gadiem. Ja darīsi. Ja kustēsies. Ja nemelosi sev. Sāp? Visiem sāp, ierij ibīti un ej tālāk. Vai arī neej, bet tad nečīksti!

Un tā, pavisam godīgi pret sevi, neplānojot saplānosim 2017. gadu, lai 2018.gada pirmajā janvārī varētu pārlasīt šito bloga ierakstu un nodomāt ” bļin, bannij, tu esi stulbs” (nezkapēc šitais izskanēja Alda balsī)

Es apsolu 2017.gadā – močīt tālāk. Sadot visiem pa mizu, pārsteigt sevi, likt treneriem ar mani lepoties, turpināt trenēties, iegūt “gada atgriešanās” titulu Tērauda dzimšanas dienā. Turpināt rakstīt blogu. Un rakstīt sev, nevis citiem. Un kļūt vēl nedaudz ciniskākam…

Un ja nedaudz precīzāk – pusmaratons zem 1:30, 10k zem 0:40…. nu, 2018.gada Bannij, sanāks?

Mēģinam vēlreiz….

 

 

1 Comment

  1. un 4 (tīši netīšām uzspiedās) (vai 5 km) zem 17:00 🙂

    labāk bez ibīša, labāk mēreni, bet to jau grūti..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018 Bannijs Skrien

Theme by Anders NorénUp ↑