2013.gada 12. maijā atzīmēju savu pirmo skriešanas gadu ar savām pirmajām sacensībām. Biju ļoti satraucies un uz adrenalīna rēķina noskrēju 10km iekš 55min (un pēc tam vēl divus gadus nevarēju to pārsist). Jūs tik paskatieties kādi apaļi vaidziņi, tāds tusnis :).

Es toreiz pat vēl nebiju savā “labākajā formā”. Man liekas, tur ir kautkādi 90 kilogrami, kas par spīti skriešanai gada laikā pacēlās līdz 95kg. Tagad es saprotu, ka tā mana “skriešana” tāds pirdiens vien bija. Apmēram – ja es nebūtu tolaik skrējis, 95 kg atnāktu vēl ātrāk 🙂

Tieši divus gadus vilkās šis dīvainais rekords un visi pārējie centieni “skriet” 10km rezultējās ar aptuveni 60minūtēm. Līdz kamēr nesāku normāli trenēties ar SK “Tērauds”. Bija vaidzīgs tikai viens mēnesis lai es atkal noskrietu 10km pa 55min.
Vēl pēc mēneša es noskrēju 49minūtēs un vēl pēc nedēļas – 46 minūtēs.
Ja es šosezon skrienot savās pirmajās sacensībās zem 4:00 min/km vienā brīdī paprasīšu sev “kāpēc es to daru”, tad lai šī galerija kalpo man par atbildi.
Morāle – plika skriešana no resnuma nepaglābs, vajag ieguldīt darbu. Un atrodiet treneri. Bet ne manu. Mans treneris ir tikai mans!!!

2013.gada 12. maijā atzīmēju savu pirmo skriešanas gadu ar savām pirmajām sacensībām. Biju ļoti satraucies un uz adrenal…

Posted by Bannijs Skrien on Tuesday, January 5, 2016